Tatlı Hepsi-jiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatlı Hepsi-jiler

Bütün tatlı hepsi-jiler burada sen nerdesin?yoksa daha üye olmadın mı?

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Grup Hepsinin Utandığı Anlar

3 posters
YazarMesaj
||wişhne||
tatlı hepsi-ji admin
tatlı hepsi-ji admin
||wişhne||

Kadın Mesaj Sayısı : 406
Nerden tatlı hepsi-jii? : erenimin çok güsel göslerinden ve kalbinden
İş/Hobiler ne tatlı hepsi-jii? : erenimm
Lakabın tatlı hepsi-jii? : hopi
hepsi kızın? : Grup Hepsinin Utandığı Anlar Sinemaeren25af52qv0
hangi çift? : Grup Hepsinin Utandığı Anlar 503hu8pe5le9
hangi takımlısın? : Grup Hepsinin Utandığı Anlar 1918ao2
rep :
Grup Hepsinin Utandığı Anlar Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Grup Hepsinin Utandığı Anlar Right_bar_bleue

Grup Hepsinin Utandığı Anlar Empty
MesajKonu: Grup Hepsinin Utandığı Anlar   Grup Hepsinin Utandığı Anlar Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 11:07 pm

EREN:Bir kere kardesimle dondurma almaya gitmistik kardesim konusurken dondurmasi yere düstü ben onun dondurmasinin düstügünü görünce kahkahaya boguldum bi anda oda gülmeye basladi neden güldügünü sordum oda yere düsen 2. dondurma yani benim dondurmami gösterdi bende altta kalmayip saçini çektim oda bana karsilik verdi benim dondurmamin düsmesinde çok ama çok utandimmmm!!!

GÜLÇİN: Ben ve annem bir gün yemek yemeye ask kafeye gittik.Garson gelince ellerinde çok az yiyecekler bulundugunu söyledi annem pilav ve cola aldi ben ise bir pilav bir yogurt çorbasi... daha bir sürü sey dedim adam hepsini getirdi ask kafede bitek biz kaldik yemek yiyen ben hepsini yedim ama hiç kilo almisa benzemedim.Benim canim birde makarna çekti garsonu çagirdim ve makarna istedigimi söyledim garson ise bana ''Hanfendi son kalan yiyeceklerimizin hepsini siz aldiniz sayenizde yemekler bitti asçida evine gitti.''dedi.Ben yerin dibine girdim çok utandim...

CEMRE: Bir keresinde dans çalismaya dansoriuma gitmistik kafam çok karisikti hanimisin hareketlerini ask sakizinda yaptim bir anda eren gülçin ve yasemin gülmeye basladi sonra yanlis hareket yaptigimi anlayinca 8 kez falan daha çalismam gerekti konsere tam çikicaktikki benim pijamali oldugum anlasildi bu yüzden konser iptal oldu üzüldüm hemde küçülüp utangaçligim bayilacak duruma gelmistim!!!

YASEMİN: Dergiye kapak pozu vermeye gitmistik.Ben igrenç siritmistim bir dergiyi yayina soktular hemen yetistik ve iptal ettik o dergiyide bizim bi hayranimiz almis sonra bizi imza gününde görünce gösterdi yanaklarim kizardi utandim hemde çooooooooook yani sizde olsaniz sizde utanirsiniz. ..
http://gruphepsi.activebb.net
||SeheKer||
tatlı hepsi-ji admin
tatlı hepsi-ji admin
||SeheKer||

Kadın Mesaj Sayısı : 317
Nerden tatlı hepsi-jii? : cemrenin kalbinden
İş/Hobiler ne tatlı hepsi-jii? : kitap okumak
Lakabın tatlı hepsi-jii? : cemrekolik
hangi çift? : Grup Hepsinin Utandığı Anlar 504tj2cm3rj8
hangi takımlısın? : Grup Hepsinin Utandığı Anlar 1922js6
rep :
Grup Hepsinin Utandığı Anlar Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Grup Hepsinin Utandığı Anlar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin Utandığı Anlar   Grup Hepsinin Utandığı Anlar Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:31 am

saol cnm bnm
gizem
sitenin çok iyi üyesi
sitenin çok iyi üyesi
gizem

Kadın Mesaj Sayısı : 453
Nerden tatlı hepsi-jii? : ankra
İş/Hobiler ne tatlı hepsi-jii? : kitap okumak
Lakabın tatlı hepsi-jii? : prenses
hepsi kızın? : Grup Hepsinin Utandığı Anlar Sinemayaso228c04ld6
rep :

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin Utandığı Anlar   Grup Hepsinin Utandığı Anlar Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 3:50 pm

saoll
http://herseyburdafani.4rumer.net

Grup Hepsinin Utandığı Anlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» grup hepsinin ayakkabı numaraları
» Grup Hepsinin En Sevdiği Sporlar
» grup hepsinin en sevdiği sakız çeşitleri
» Grup Üyeleri
» Grup Hepsi Adresleri